5.ua

Україна пропонує Єгипту створення зони вільної торгівлі

  Україна запропонувала Єгипту укласти угоду про зону вільної торгівлі.

  Про це стало відомо в ході зустрічі заступника міністра економічного розвитку і торгівлі України, торгового представника Валерія П'ятницького з радником з комерційним і торговельних питань посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні Ахмедом Амаві, передає РБК-Україна.

  "Цього року ми дійсно маємо позитивну динаміку в торгівлі з Єгиптом, але ми бажаємо збільшити її. На сьогодні ми підписали угоду про вільну торгівлю з Європейським Союзом, тривають переговори з Туреччиною, але ми бажаємо розширювати список партнерів і, на нашу думку, в перспективі ми могли б підписати угоду про вільну торгівлю між Україною та Єгиптом ", - сказав П'ятницький.
  Представник єгипетської сторони в свою чергу висловив готовність до співпраці.
  "Це дуже вдала ідея, але для початку ми могли б сформувати переліки товарів для взаємовигідної торгівлі, які не будуть обкладатися ввізним митом", - зазначив Амаві.

  Заступник міністра також підкреслив, що Україна і Єгипет не є прямими конкурентами в сільському господарстві та фармацевтиці, тому могли б вести взаємовигідну двосторонню торгівлю в цих сферах.

  За словами П'ятницького, в даний час український ринок зацікавлений не тільки в експорті, а й в імпорті. Наприклад, в Україні великим попитом користуються фрукти з Єгипту.

  Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з послами арабських держав заявляв, що Україна зацікавлена ​​в залученні додаткових інвестицій з Близького Сходу та Північної Африки.

  Попередній матеріал
  Працівники Антикорупційного бюро отримуватимуть від ₴18 тис. зарплати
  Наступний матеріал
  Ізраїльські військові обстріляли територію Лівану
  Теги:
  Loading...