zik.ua

Україна повністю не обмежуватиме імпорт товарів з РФ - відповідальний за євроінтеграцію

  Україна тотально не обмежуватиме імпорт російських товарів у разі аналогічних дій з боку Російської Федерації.


  Про це під час брифінгу заявив урядовий уповноважений у справах європейської інтеграції Валерій П'ятницький, передає УНІАН.

  "Зі свого боку ми не збираємося діяти дзеркально. Якихось радикальних дій, щоб грати в ембарго, не планується", - сказав він.

  За його словами, Україна діятиме виключно в рамках правил СОТ і виконуватиме усі взяті на себе зобов'язання. Питання встановлення мита на російські товари окремо розглядатиметься у кожному випадку.

  "Якщо ми говоримо про санітарний і фітосанітарний контроль, то він у нас є, і ми його використовуватимемо, щоб забезпечувати доступ на український ринок виключно безпечної та якісної продукції", - зазначив П'ятницький.

  Згідно з його прогнозами, в разі скасування Росією режиму безмитної торгівлі з Україною, нові мита можуть торкнутися майже всіх вітчизняних товарів, що експортуються до цієї країни.

  "Ці мита можуть бути 5, 10 або 20%, а в деяких випадках і до 80%", - сказав він.

  На його думку, платити за можливе запровадження Росією мит будуть насамперед російські споживачі, оскільки значну частину української продукції на російському ринку наразі замінити неможливо.
  Попередній матеріал
  Міський голова Сєверодонецька подав у відставку
  Наступний матеріал
  НАТО: Росія може ввести війська в Україну під гуманітарним приводом
  Теги:
  Loading...