Україна планує отримати $500 млн. від Світового банку

  Україна розраховує якнайшвидше отримати $ 500 млн. на розвиток економіки від Світового банку.


  Про це 10 листопада заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Ігор Веремій під час зустрічі з представниками Світового банку, передає прес-служба Мінекономрозвитку.

  "Друга позика на політику розвитку - це ключова тема співробітництва зі Світовим банком, тому всі завдання, які є в Матриці стратегічних та інституційних реформ проекту з приводу законодавчих змін, нормативних актів, у нас на постійному контролі", - сказав Веремій.

  "Звичайно, є певна затримка у зв’язку зі зміною складу  Верховної ради, проте, це нас ні в якому разі не розхолоджує і ми намагаємось завершити всі редакційні, нормативні, й усі інші питання в цих законодавчих актах", - додав він.

  Як зазначається, перша частина позики, отримана Україною у травні цього року, становила $750 млн., а друга планується у сумі $500 млн., за умови виконання заходів, передбачених у відповідній Програмі стратегічних та інституційних реформ.

  Керівник фіскального управління Світового банку Лаліта Мурті підкреслила, що Світовий банк буде всіляко сприяти реалізації проекту розвитку в Україні.

  "У нас є бажання зробити все, що від нас залежатиме, аби прискорити цей процес", - підсумувала Мурті.
  Попередній матеріал
  В п'ятницю можуть опублікувати текст коаліційної угоди
  Наступний матеріал
  У Миколаєві поховали захисника Донецького аеропорту