tvi.ua

Україна отримала від Світового банку кредит на $300 млн для соціальної підтримки населення

  Сьогодні між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку підписано Угоду щодо залучення позики в розмірі $300 млн на реалізацію проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України". Про це повідомляє Міністерство фінансів України.


  Як повідомляється, від України угоду підписав міністр фінансів Олександр Шлапак.

  Позика буде залучена на 18 років із 5-річним пільговим періодом. Відсоткова ставка складатиме до 1%.

  "Позика залучена з метою розширення адресної програми соціальної допомоги для підтримки найбільш вразливих та соціально найменш захищених груп населення", - сказано в повідомленні.

  "Проект допоможе розширити програму державної соціальної допомоги (забезпечення гарантованого мінімуму) для тих громадян, які найбільше її потребують. Буде впроваджено заходи, спрямовані на підвищення ефективності адміністрування соціальних виплат та послуг за підтримки національної інформаційної системи управління. Проект охоплює всі місцеві відділи соціального захисту, які підпорядковуються Міністерству соціальної політики України", - наголосили в міністерстві.

  Крім того, проект підтримає розвиток сімейних форм опіки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів.

  Проект розрахований на 6 років і є частиною загальної допомоги, яка надається Групою Світового банку Україні.
  Попередній матеріал
  Мусій: терористи розкрадають ліки з української гуманітарної допомоги
  Наступний матеріал
  Черкаські волонтери привезли нову партію допомоги батальйону "Айдар"
  Теги:
  Loading...