mignews.com.ua

Україна готова виконати зобов'язання в рамках Програми МВФ stand-by - Порошенко

  Україна готова виконати всі зобов'язання в рамках Програми МВФ stand-by. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з Директором-розпорядником Міжнародного Валютного Фонду Крістін Лагард, повідомляє прес-служба глави держави.


  "Незважаючи на складну ситуацію в країні, українська влада разом з місією МВФ розробили скорегований подальший план реформ для реалізації Програми з метою подальшого погодження на Раді директорів МВФ, яка відбудеться у другій половині серпня", - сказано в повідомленні.

  Коментуючи заяву Арсенія Яценюка про відставку з посади прем'єр-міністра, Порошенко наголосив, що Конституція та законодавство дають чіткі відповіді для забезпечення стабільності в цій ситуації. Він зазначив, що протягом 10 днів питання про довіру Уряду має бути проголосоване в парламенті. Зараз всі члени уряду продовжують виконувати свої функції.

  "Глава держави повідомив про те, що він провів зустріч з Арсенієм Яценюком, головою Верховної Ради Олександром Турчиновим та головами фракцій, за результатами якої було погоджено у відповідності до процедури провести голосування про довіру уряду для того, щоб підтвердити стабільність команди для здійснення реформ", - розповіли у прес-службі.

  У свою чергу Лагард наголосила: "Ваше слово та відданість значать для нас дуже багато". Вона застерегла українських політиків від популізму та зайвих обіцянок під час передвиборчої кампанії, оскільки в сучасному фінансово-економічному стані України вони не зможуть бути реалізовані. Україні необхідно рухатися в рамках тої програми уряду, яка знайшла підтримку у МВФ і вважається реалістичною, підкреслила вона.
  Попередній матеріал
  У Києві відкрили музей Висоцького
  Наступний матеріал
  Терористи утримують поїзд з речами загиблих у катастрофі малайзійського "Боїнга"
  Loading...