Угода про асоціацію посилить українську економіку - євродепутат

  Ратифікація Угоди про асоціацію зробить Україну більш конкурентоспроможною на міжнародному ринку.


  Таку заяву зробив голова комітету з міжнародних питань Європейського парламенту Елмар Брок під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенко у Києві.

  "Угода надасть можливість Україні піти шляхом реформ у таких важливих галузях, як верховенство права, демократія, так й в економічній царині. Зміни в законодавстві відповідно до Угоди зроблять Україну більш конкурентоспроможною на міжнародному ринку. Вже зараз, на етапі попереднього застосування Угоди, ми бачимо зростання українського експорту до ЄС на 14 відсотків", – зазначив парламентарій.

  Сторони обговорили нещодавні домовленості щодо синхронної ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, яка запланована на 16 вересня. Порошенко вкотре заявив, що українська сторона не вноситиме жодних змін до тексту Угоди.

  Сторони також обговорили реалізацію мирного плану Президента України, зокрема законодавчі ініціативи задля збереження миру на Донбасі. Елмар Брок наголосив на важливості того, щоб Росія також мала політичну волю для мирного врегулювання.

  Попередній матеріал
  СБУ запобігла терактам в Одесі
  Наступний матеріал
  Дніпропетровськ патріотично відзначає день міста