5.ua

Учасники АТО подали перші заяви на отримання земельних ділянок

  Військовослужбовці, які беруть участь в  антитерористичній операції (АТО) у східних областях України, подали перші 27 заяв на отримання земельних ділянок: у Волинській (14 заяв), Житомирській (5 заяв), Львівській (7 заяв), Черкаській (1 заява) областях.

  Про це 15 липня повідомляє прес-служба Державного земельного агентства України, зазначивши, що всі ці заяви вже прийнято до роботи.

  "Пріоритетом №1 у роботі Держземагентства України є впровадження програми соціальної підтримки військовослужбовців, які нині відстоюють територіальну цілісність держави у східних областях України", – впевнений голова Держземагентства Сергій Рудик.

  За його словами,  "на цей час визначено 2521 земельний масив (загальною площею 18380,2 гектара). Таким чином,  захисники Батьківщини, що беруть участь в АТО, невдовзі зможуть безкоштовно отримати земельну ділянку".

  У відомстві також повідомили, що на сьогодні територіальні органи земельного відомства за заявами військовиків прийняли вісім рішень про розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 8,74 гектара.
  Так, землевпорядники Волині в інтересах військовослужбовців ухвалили два рішення про надання земельних наділів для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. У Житомирській області також прийнято три рішення щодо виділення земельних наділів для ведення особистого селянського господарства та два – для ведення садівництва.
  На Черкащині прийнято рішення стосовно розробки відповідної документації для виділення землі учаснику АТО для ведення особистого селянського господарства.

  Попередній матеріал
  СБУ має безперечні докази причетності Кремля до вчорашньої загибелі українського Ан-26
  Наступний матеріал
  Єврокомісія отримала нового голову
  Теги:
  Loading...