У Webmoney запевняють - служба платежів працює без збоїв

  Система електронних платежів Webmoney працює без збоїв, - заявляє прес-служба компанії. Юристи українського офісу Веб-мані наразі з"ясовують причини обушків та вилучення техніки.

  Маргарити Ормоцадзе, керівник департаменту зв’язків з громадськістю: "Вчора до нас завітала група людей-молодиків в штацькому. Вони представилися представниками міністерства доходу та зборів. Вони зламали двері деяких кабінетів та вилучили у нас як тестову апаратуру яку використовують наші програмісти для розробки нових девелопентських продуктів, а також комп’ютери та особисті комп’ютери та особисту апаратуру людей, які працюють у компанії.  Через ті події, які були учора - функціонал системи не постраждав. Тобто усі внутрішні системні транзакції ВЕБМАНІ вони проходять".

  Міністерство доходів та зборів наклало арешт на 60 мільйонів гривень на рахунки компанії, яка є гарантом діяльності Веб-мані на території України. Про це повідомили у самому міністерстві.
  Компанія веб-мані не погоджувала свою діяльність із Найцбанком, - йдеться в повідомленні Міндоходів. Основні користувачі Вебмані - онлайн-магазини, провайдери інтернет- і телекомунікаційних послуг, а також фізичні особи.

  Попередній матеріал
  Виставка, присвячена життю барабанщика "Бітлз" відкрилася днями у Лондоні
  Наступний матеріал
  У Веб-мані запевняють, що система електронних платежів працює без збоїв
  Теги: