5.ua

У президента очікують фінансову допомогу з Європи на 11 млрд євро

  Європейські країни можуть надати України 11 млрд євро у вигляді фінансової допомоги. Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий, повідомляє прес-служба президента України.


  "Ми маємо солідарну підтримку європейських партнерів стосовно надання прямої фінансової допомоги. Сьогодні ми говоримо про 1,6 млрд. євро, за якими вже надходять в Україну транші", - наголосив Чалий.

  Такі висновки високопосадовець зробив за підсумками свого візиту у Брюссель 8 липня, де разом з віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом взяв участь у першій зустрічі представників країн-донорів з питань допомоги Україні.

  За його словами, сьогодні з боку європейської спільноти та країн-донорів є підтримка усіх заходів президента України Петра Порошенка щодо стабілізації ситуації на Донбасі. Чалий зауважив, що обговорюється можливість фінансування проектів з боку країн-донорів загальним обсягом 11 млрд євро.

  В ході зустрічей всі донори погодилися з тим, що потрібно залучати також комерційний сектор, але з наданням йому відповідних гарантій. З огляду на це обговорювалась ідея створення фонду страхування цих інвестицій.

  "Дорожня карта, як нам рухатися найближчим часом, сформована. Ми постійно працюємо з нашими партнерами. Сьогодні є підтримка всього, що здійснює Україна і президент для реалізації мирного плану", - наголосив Чалий.

  Раніше повідомлялось про плани зі стабілізації економіки України за допомогою західних грошей.
  Попередній матеріал
  СБУ затримала шпигуна терористів
  Наступний матеріал
  НАТО: Росія продовжує стягувати війська до кордону та спонсорувати бойовиків в Україні
  Loading...