5.ua

У Мінагрополітики обіцяють максимально сприяти фермерам

  Заступник міністра аграрної політики Андрій Дикун пообіцяв українським аграріям "розумну" мобілізацію, зупинку перевірок на час жнив та посівної, та максимальне сприяння розвитку галузі.


  Про це він заявив 5 серпня у Харкові після відвідин зони проведення АТО, повідомляє прес-служба МінАПК.

  "Сьогодні є ряд тривожних повідомлень з деяких регіонів України про тиск і перевірки з боку фіскальних органів. Та про примусову мобілізацію, коли мало не увесь чоловічий склад підприємства мобілізують. Мінагрополітики стоїть на таких позиціях - мобілізація має бути розумною", - розповів Дикун.

  За його словами, по мобілізації досі діє постанова від 25 квітня, коли фахівців та спеціалістів аграрного підприємства мобілізують в останню чергу.

  "Тому якщо якийсь військкомат намагається забрати ваших працівників, які задіяні в жнивах чи складних технологічних процесах, то ви, як керівник, пишіть заяву комісару, що даний працівник не може бути мобілізований з тих чи інших причин", - заявив заступник міністра.

  "Також, як реакція на повідомлення аграріїв, ми звернулися до контролюючих органів з листом, де закликали зупинити будь-які перевірки під час жнив та посівної. Це те, що на даний момент Мінагрополітики робить для аграріїв", - додав він.

  Також Дикун закликав аграріїв бути більш активними, долучатися до роботи Мінагрополітики та створення законопроектів через профільні асоціації.
  Попередній матеріал
  Очільник ДАІ починає спілкування з громадянами у соцмережі
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив нових керівників СБУ у двох областях на Півдні
  Теги:
  Loading...