У Києві хліб здорожчає у півтора раза

  Кияни уже з наступного тижня витрачатимуть зі своїх бюджетів значно більше грошей на хліб. З сьомого липня він здорожчає у півтора раза. Ціни - в односторонньому порядку, без затвердження урядом - піднімає найбільший виробник - акціонерне підприємство "Хліб Києва".

  Напередодні його працівники вийшли до стін Кабінету Міністрів з вимогою переглянути вартість хліба у столиці. Адже ціни не змінювалися з 2006-го, тоді як у інших містах піднімалися вже кілька разів. Чиновники вимоги пекарів вислухали, але жодної офіційної реакції поки що немає. Виробник же стверджує: кожен день зволікань обертається для заводів величезними збитками. А відтак, вирішив підняти ціни самостійно. Так, з понеділка батон у столиці коштуватиме вже не гривню 40, а дві тридцять. Буханець українського - 3 гривні 16 копійок, замість нинішніх гривні 64.  На гривню подорожчає і Пшеничний хліб - до 2,68.

  Уже після оголошення цього ультиматуму, на прохання пекарів зважила Київська міська адміністрація. Там вирішили створити робочу групу, яка має знайти оптимальне цінове рішення для усіх сторін. З одного боку- забезпечити незбитковість заводів, з іншого - захистити малозабезпечених киян від такого стрімкого подорожчання хліба.

  Попередній матеріал
  У Монголії ЦВК підтвердила перемогу правлячої партії
  Наступний матеріал
  Комісія з питань приватизації визнала незадовільною роботу Семенюк-Самсоненко
  Теги:
  Loading...