5.ua

У Харківський області відкрили газове родовище

  ПАТ "Укргазвидобування" відкрила нове нафтогазове родовище в Харківській області, повідомляють в прес-службі компанії.


  "В результаті проведення геологорозвідувальних робіт ПАТ "Укргазвидобування" відкрило Малокрінковское газоконденсатне родовище. Воно розташоване на території Шевченківського району Харківської області та відноситься до нафтогазоносного району Дніпровсько-Донецької низовини", - йдеться в повідомленні.

  Також зазначено, що продуктивність свердловини на родовищі становить близько 22 тис. кубометрів на добу. Планується, що річний видобуток природного газу тут складе 6,5 млн кубометрів на рік. Підтверджені запаси газу становлять 30 млн кубометрів, перспективні ресурси - 230 млн кубометрів.
  При цьому, за результатами досліджень, проведених фахівцями Українського інституту природних газів, загальна оцінка запасів і ресурсів родовища становить близько 500 млн кубометрів. Тому вже найближчим часом планується його подальша розвідка.
  Слід зазначити, що пошуково-розвідувальні роботи в цьому районі проводилися ще з 1990 року, в результаті чого була виявлена ​​Гашінівская структура, в рамках якої відкрито Гашінівское нафтове родовище.
  Попередній матеріал
  В уряді назвали приблизну суму збитків від війни на Донбасі
  Наступний матеріал
  Кабмін заборонив транзит російської зброї і техніки територією України
  Loading...