У Кабміні пояснили падіння гривні

  Володимир Гройсман наголосив, що у Національному банку є достатньо валютних резервів

  Прем’єр Володимир Гройсман вважає зниження курсу гривні сезонними коливаннями та прогнозує стабільну ситуацію на валютному ринку найближчим часом. Про це він заявив у Вінниці, передає прес-служба уряду.

  "Ситуація буде абсолютно стабільна. Я думаю, що це такі сезонні коливання. Ризиків для українських громадян тут немає, ми їх не бачимо", - сказав він. 

  Також, за його словами, об'єктивних коливань, які потребували би втручання влади, немає.

  "Я вважаю, що жодних ринкових підстав для того, щоби українська валюта якимось чином була знецінена немає сьогодні, абсолютно", - зазначив Гройсман.

  Він зауважив, що у Національному банку є достатньо валютних резервів. Він також підкреслив, що Україна отримала позитивний сигнал від Міжнародного Валютного Фонду. "Ми очікуємо, що у вересні ми продовжимо співпрацю", - зазначив він.

  За його словами, розмір траншу становитиме понад 1 ільярд доларів США. "Ці кошти йдуть сумою у валютні резерви нашої країни. Мільярд - у валютні резерви, це впливає у тому числі на зміцнення національної валюти", - зазначив він.

  Україна також має мільярд доларів кредитних гарантій Сполучених Штатів Америки, які будуть спрямовані до Державного бюджету та враховані у його дохідній частині, наголосив прем’єр.

  Як інформував 5.ua, пріоритетами бюджету країни на 2017 рік будуть оборона, розвиток енергоефективності та дорожньої сфери, аграрного сектору і машинобудування, збереження фінансової децентралізації.

  Попередній матеріал
  Розвідка оприлюднила список бойовиків та російських офіцерів, які руйнують оселі мирних мешканців
  Наступний матеріал
  Президента Іслама Карімова поховали в Узбекистані

  Гройсман назвав пріоритети держбюджету на 2017 рік

  Гройсман: Україна готова до тристоронніх переговорів щодо постачання газу, але тільки на своїх умовах

  Гройсман: стипендії студентам не скасують

  Гройсман: Перший пріоритет у держбюджеті-2017 – оборона країни