У грудні бюджет не отримає близько 2,5 млрд грн

  У грудні державний бюджет не отримає близько двох з половиною мільярдів гривень, в основному через зменшення обсягів податку на прибуток. його стали менше платити підприємства усіх галузей - і в основному металургії.
  Попри це, податкова виконає план надходжень на цей рік - обіцяють чільники відомства. Утім скорочення надходжень прогнозують і протягом 1-го кварталу наступного року. Аби за таких умов підприємства не мали дефіциту обігових коштів, у ДПА пропонують скасувати низку місцевих податків та відновити обіг податкових векселів, чого вимагає і Президент. Відновлення такої форми розрахунку має вирішити проблему відшкодування ПДВ, - на сьогодні держава заборгувала платникам близько 12-ти мільярдів гривень.

  Вадим Кайзерман, перший заступник голови ДПА: "Я думаю это хорошое решение. Если бы у нас они действовали в этом году, то у нас не было бы этих 12 млрд. невозвратов. Например,  тольки Меткомбинат Ильича обращался к нам с просьбой покрыть 150 млн грн, а были бы вексели - они бы это быстро решили. У легальных експортеров не будет с этим проблем".
  Попередній матеріал
  Експерти вважають надто позитивними прогнози Уряду на 2009-й рік
  Наступний матеріал
  Курси валют на 19.12.2008
  Теги:
  Loading...