5.ua

У будівлі Запорізького обкому КПУ викрито конвертаційний центр

  В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого податковою міліцією Запоріжжя в травні 2014 року по факту порушення податкового законодавства, в будівлі Запорізького обласного комітету КПУ був виявлений конвертаційний центр.
  Про це 8 липня повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

  "В ході обшуку в будівлі Запорізької обласної організації Компартії України в одному з приміщень правоохоронні органи вилучили бухгалтерські документи, чернетки, бланки з печатками, які підтверджують злочинну діяльність незаконного конвертаційного центру", - відзначили в прес-службі.

  Слідством встановлено, що конвертаційний центр надавав послуги підприємствам Запорізької області з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку. Відносно  організаторів конвертаційного центру проводиться збір доказів здійснення безтоварних операцій з використанням підприємств. При цьому слідство не називає організаторів.

  Внаслідок незаконної діяльності конвертаційного центру, що працював в приміщенні Запорізького обкому КПУ, державі було завдано збитків у сумі, "що обчислюється в мільйонах гривень", підкреслюють в прокуратурі.

  Процесуальне керівництво розслідування проводить прокуратура Запорізької області.
  Попередній матеріал
  Джоан Роулінг написала розповідь про дорослого Гаррі Поттера
  Наступний матеріал
  На Донбасі викрали міського голову Курахова
  Loading...