Тимошенко та "Міттал Стіл" вважають, що претензії ФДМ - несправедливі

  Провокаційними назвала Юлія Тимошенко заяви Фонду державного майна про можливе розірвання договору щодо продажу заводу "Криворіжсталь" компанії "Міттал Стіл".

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Я почну з найпотужнішого металургійного підприємства "Криворіжсталь", яке на мій погляд було приватизоване вперше в історії приватизації України чесно, прозоро. Були виставлені достатньо серйозні умови з боку держави, з боку трудового колективу і думаю що заяви Фонду держмайна, на жаль, як завжди пусті і провокаційні".

  У самій "Міттал Стіл" закиди Фонду держмайна відкидають також. І кажуть: компанія надала чиновникам усі документи, що підтерджують виконання взятих на себе зобов`язань. У "Міттал Стіл" також  дивуються, чому заява Фону держмайна була поширена через пресу, а на сам завод офіційного повідомлення ніхто не надіслав.

  Нагадаємо, ФДМ напередодні заявив, що наполягатиме на розірванні угоди про продаж заводу іноземній компанії. Оскільки інвестор зокрема замало інвестує на створенні ліпших умов праці для співробітників комбінату. А також вкладає замало коштів у реконструкцію обладнання. Хоча в угоді про продаж заводу, суми інвестицій на ці статті були узгоджені та затверджені.

  Попередній матеріал
  Мельник вважає необґрунтованою інформацію про брак борошна для киян
  Наступний матеріал
  Міжнародні навчання "Сі-Бриз-2008" тривають в Одесі
  Теги:
  Loading...