Тимошенко пригрозила підприємствам, які звільнятимуть людей

  Хоча дохідна частина бюджету перевиконана,- державні підприємства відчувають брак грошей. За підрахунками Уряду заборгованість із виплати зарплат бюджетникам сягнула трьохсот сорока мільйонів гривень. Прем`єр доручила галузевим Міністерствам виправити ситуацію протягом березня, інакше почне звільняти міністрів.

  Ще більш кардинально Юлія Тимошенко планує боротися із зарплатними боргами на приватних підприємствах. Та погрожує націоналізацією тим з них, де звільняють людей та затримують виплату зарплат. Проте екс-голова фонду держмайна не вірить у швидке повернення таких підприємств до лона держави.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Якщо приватизовані підприємства на яких так звані фіктивні приватні власники обіцяли реконструкцію, модернізацію, освоєння світових ринків и цього не зробили, та затримують зарплату. В такому випадку держава повинна повертати в свою систему управління таке підприємство і брати на себе відповідальність".

  Валентина Семенюк-Самсоненко, екс-голова ФДМУ: "У ФДМ є лише механізм в вигляді перевірки потім спірна комісія, тільки якщо на ній нема узгодження - тоді суд, але це процес довготривалий. Іншого нема, тобто законодавчої підстави для націоналізації або реприватизації у нас нема".

  Попередній матеріал
  Уго Чавесу заборонили говорити
  Наступний матеріал
  Українські компанії не готові до процесів у міжнародних судах
  Теги:
  Loading...