Тимошенко невдоволена виробниками м`яса

  Засідання Кабміну прем`єрка розпочала з приємних новин. Уже є дані держкомстату щодо інфляції за підсумками червня. І вона становить 0,8%, - це вдівічі менше ніж у червні торік.
  Нагадаємо, що нинішній уряд обіцяв впоратися з інфляцією за півроку, і цей термін як раз сплив у червні. Юлія Тимошенко стверджує, що ціни майже на всі товари або знизилися, або стабілізувалися. Невдоволена глава уряду лише виробниками м`яса.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України: "Якщо ви на прилавках країни ви бачите м`ясо куриці по абсолютно завищенним і неадекватним цінам, то знайте, що власник підприємства, це є практично один з працівників  Віктор Івановича Балоги, який очолює  державне управління справами.  І я вже 6 місяців звертаюся до нього з проханням  не робити так, щоб м`ясо птиці за ціною було вище  ніж в Польщі та інших європейських країнах. В той час, коли у нас абсолютно дешевші усі енергоносіїї ніж в Європі, коли  у наших селян нищі заробітні плати ніж в Європі.  Демонструвтаи м`ясо куриці вище зі цінами ніж в Польщі  і в інших країна Євпропи - це абсурд".
  Попередній матеріал
  Тисячі мешканців Рима вийшли на вулиці вимагати відставки Берлусконі
  Наступний матеріал
  Стрілянина у центрі Стамбула - загинули 3 поліцейських
  Теги:
  Loading...