Тимошенко: МВФ поліпшив прогноз для України

  Пожвавлення в українській економіці - розпочнеться вже восени. У цьому переконана Юлія Тимошенко, бо Міжнародний валютний фонд - поліпшив прогноз для України.

  Саме через позитивні зрушення, каже прем`єр, МВФ вирішив дати третій транш кредиту. Три мільярди двісті мільйонів доларів - надійдуть в Україну до кінця липня. Частину коштів уряд спрямує на зміцнення гривні. Тим часом ситуація у банківській сфері - не така обнадійлива. Сьогодні Кабмін збирається ухвалити рішення про рекапіталізацію трьох українських банків.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр -міністр України: "Це - "Укргазбанк", це- "Родовідбанк" і банк "Київ". Три банки, які сьогодні, якщо уряд прийме позитивне рішення, стануть власністю держави. Дійсно, я хочу підкреслити, що ми входимо в ці банки на абсолютні контрольні пакети. Ми будемо сьогодні визначатися, який обсяг капіталу буде додаватися в ці банки і, безумовно, в першу чергу ми будемо захищати вкладників цих банків, які тримають гроші на депозиті, і клієнтів банку - фізічних, юридичних осіб".

  Попередній матеріал
  ВООЗ найближчим часом може оголосити пандемію нового грипу А
  Наступний матеріал
  Французька субмарина почала шукати "чорні скрині" загиблого Аеробуса (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...