Тимошенко: літакобудування та с/г виведуть Україну з кризи (репортаж)

  Літакобудування та аграрна промисловість - виведуть Україну з кризи. Про це заявила сьогодні прем`єр, відвідуючи Харківщину. Там вона побувала на місцевому авіазаводі, де перед тим завчасно виплатили борги із зарплати, а також - на стадіоні, який готують до Євро -2012.

  Другий день поспіль Юлія Тимошенко спілкується з авіабудівниками. Після київського заводу "АВІАНТ" - Харківське авіапідприємство. Днями його працівникам погасили чотиримісячні борги з зарплати. Прем`єр-міністр обіцяє: на цьому грошові вливання не закінчаться, заводу на добудову 9 майже готових літаків виділять з урядового Стабілізаційного фонду понад 380 мільйонів гривень. Звідси - оплески та усмішки. Директор запевняє: і АН-74, який кружляв над заводом, і АН-140 обов`язково знайдуть споживачів.

  Анатолій М`ялиця, гендиректор ХДАВП: "АН-140 он серийный, будет выпускаться. Слава Богу, что подготовка производства сделана полностью. Самолет очень хороший. Но какая-то у этого ребенка нехорошая, знаете, некоторые ребята хорошо растут, а, бывает, то ножку ломает, то ручку".

  Після авіазаводу – тригодинна нарада в обласній адміністрації. Решта об`єктів з харківської програми Юлії Тимошенко викреслені, зокрема, відвідини реконструйованого стадіону "Металіст". Утім, прем`єрка і без того знає, що з підготовкою Слобожанщини до Євро-2012 усе гаразд.

  Юлія Тимошенко, Прем`єр-міністр України: "Темпи будівництва, якість будівництва є повністю задовільними. І я думаю, що ми будемо мати в місті Харкові і прекрасний аеропорт, і сучасний стадіон. Для цього сьогодні є всі передумови. Держава профінансує злетно-посадкову смугу, а бізнес разом із місцевою владою профінансує будівництво терміналів і будівництво стадіону".

  Ще одна обіцянка від прем`єра харків`янам. До кінця року можливо подовжити гілку метрополітену ще на 2 станції. Уряд готовий дати кошти, яких бракує, у пропорції 50 на 50 з місцевою владою.

  Арсен Аваков, голова Харківської ОДА: "Мы с мэром города обсудили вопрос. Я думаю, что мы найдем возможности освоить и государственные деньги, и найти деньги в местных бюджетах. Вероятнее всего, мы пустим туда деньги из бюджета развития за счет средств от приватизации и других поступлений".

  Наостанок Тимошенко гарантувала: домовленості, досягнуті в Харкові, днями знайдуть відображення в урядових документах.

  Микола Піддубний, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.90Мб)

  Попередній матеріал
  Президент Мадагаскару передав владу військовим
  Наступний матеріал
  Кислинський: БЮТ й КПУ готові розпочати процедуру імпічменту
  Теги:
  Loading...