Фото ДПСУ

Туреччина дозволила проїзд українським фурам

  Ситуацію з в'їздом до Туреччину українських вантажівок врегулювали

  Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

  "Ситуацію з українськими перевізниками, що мали останніми днями певні незручності при перетині турецького кордону, - врегульовано! Хочу висловити персональну вдячність послу Туреччини в Україні, який незважаючи на вихідний день, оперативно надав допомогу", - написав він.

  Міністр зазначив, що наступного тижня будуть проведені додаткові консультації з турецькою стороною з метою уникнення таких випадків у майбутньому.

  "Водночас, ця проблема носить і системний характер. Маємо велику кількість дозволів на міжнародні перевезення, які "гуляють" на руках і стають джерелом корупції, замість того, щоб бути в роботі. Неодноразові випадки, коли українські перевізники скаржаться на відсутність можливості перевезти вантажі в іншу державу, а наші країни-сусіди вказують, що "на руках" в українських перевізників ще велика кількість невикористаних дозволів", - зазначив міністр.

  За його словами, починаючи з понеділка Мінінфраструктури почне роботу з переведення 100% такої документації в режим електронної послуги, он-лайн обміну даними з митницею України і країн-партнерів щодо реальних перетинів українського кордону і суворого покарання тих перевізників або недобросовісних осіб, які створюють штучний дефіцит.

  Як повідомляв 5.ua, склалась напружена ситуація на кордоні та в портах Туреччини з пропуском транспортних засобів вітчизняних автоперевізників. Турецька сторона заявляє, що українські фури вже нібито використали всі квоти і відмовлялася пропускати їх через кордон.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині на подвір'ї приватного будинку вибухнула граната
  Наступний матеріал
  Кримчанка Різатдінова здобула для України "бронзу" на етапі Кубка світу в Іспанії

  Туреччина заблокувала пропуск українських фур до 1 липня

  Туреччина збільшить термін дії віз для українців

  Туреччина ніколи "не продасть" Росії питання окупації Криму – нардеп