transkarpatia.net

ЦВК просить у Кабміну 981 млн грн на вибори

  Центральна виборча комісія просить Кабінет міністрів виділити 980,88 млн грн державних коштів для підготовки проведення позачергових виборів у Верховну Раду 26 жовтня.


  За відповідне рішення під час засідання одноголосно проголосували 13 членів ЦВК, передають "Українські новини".

  Із цієї суми на підготовку проведення виборів необхідно 976,4 млн грн, а 4,48 млн грн - на модифікацію, настроювання й технічний супровід інформаційно-аналітичної системи "Вибори".

  "На питання "Звідки брати гроші?" існує два джерела: закон про державний бюджет і державний резерв. Це питання буде вирішуватися вже Кабміном. Але, на мій погляд, оптимальне рішення - це внесення змін у держбюджет. Я сподіваюся, що окремим рядком ці кошти будуть виділені", - заявила заступник голови комісії Жанна Усенко-Чорна.

  Вона також зазначила, що при розрахунку коштів ЦВК зважала на орієнтовану кількість партій, які гіпотетично можуть взяти участь у виборах, а саме: близько 20 партій і близько 25 кандидатів у різних округах.

  За словами заступника голови Центрвиборчкому, зараз на рахунку в ЦВК є 23 млн 87 тис. 300 грн, виділених Кабміном раніше на випадок проведення проміжних виборів депутатів різних рівнів.

  На майбутніх виборах голосувати зможуть жителі всіх областей України (включаючи Донецьку й Луганську), крім анексованого Росією Криму.
  Попередній матеріал
  У Дружківці затримали члена банди, яка полювала на українських патріотів
  Наступний матеріал
  Дніпропетровщина та Запоріжжя готуються до оборони
  Loading...