Цукор дорожчає по всій Україні

  Цукор дорожчає по всій Україні. У Хмельницькій області його ціна сягнула 12 гривень за кілорам. У Дніпропетровській області він коштує близько 11-ти гривень, на Львщині - близько 10-ти.

  В Антимонопольному комітеті Хмельницької області заявляють, що об`єктивних причин для подорожчання немає і стверджують, що ринкова ціна має становити 8,60 за кілограм.

  Про стрімке підняття цін на харчі і зокрема на цукор заявлють і в Міністерстві економіки. Керівник відомства Богдан Данилишин називає це передвиборними спекуляціями. Він попередив:ситуація, коли виробники перед виборами навмисне піднімають ціни, змушує уряд домовлятися з іншими країнами про імпортування цукру.

  Богдан Данилишин, міністр економіки України: "Органи державного цінової інспекції і органи МВС будуть робити все для того щоб покласти край спекуляціям, які появилися між ершим та другим туром виборів Президента України, встановити економічно обгрунтовані ціни і захистити наших громадян від дрібних спекуляцій і спекуляцій як на ринку цукру так і на інших ринках харчових продуктів".

  Попередній матеріал
  Майже сотню лебедів врятували буковинські МНСники
  Наступний матеріал
  Нові теракти в Іраку - щонайменше 20 людей загинули
  Теги: