Фото novostienergetiki.ru

Ціна на нафту Brent впала до мінімуму за 4 роки

  У вівторок міжнародні біржі знову відкрилися падінням цін на нафту.


  Як повідомляє агентство Bloomberg, на лондонській біржі ICE Futures нафта еталонної марки Brent торгується біля мінімуму за 4 роки. Після падіння ще на $0,75 (0,84%) вранці вона коштує $88,14 за барель. В понеділок вартість контракту опустилася на $1,32 (1,46%) до $88,89 за барель.

  Ціна ф'ючерсу на нафту марки WTI на листопад на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилася до мінімуму за 22 місяці. Після падіння на $0,73 (0,85%) ціна становить $85,01 за барель. Напередодні контракт на WTI подешевшав на $0,08 (0,09%), до $85,74 за барель.

  Нафта російської марки Urals, яка на $2-3 дешевша від Brent, тримається на критичному для російського бюджету рівні. Нагадаємо, на 2014 рік в бюджеті РФ, половину із якого складають надходження від продажу нафтової сировини, ціна на Urals закладена на рівні близько $100.

  Причиною падіння світових цін на сировину є підвищення його видобутку. Так, розробка сланцевих родовищ США збільшила видобуток нафти у країні до максимуму за останні 30 років. При цьому, країни ОПЕК заявили, що готові до падіння цін і не збираються скорочувати свій видобуток.
  Попередній матеріал
  Каталонія скасувала референдум про незалежність
  Наступний матеріал
  В Японії вирує тайфун "Вонгфонг", є жертви
  Теги:
  Loading...