Тристоронні газові переговори продовжаться у четвер

  Газові переговори між Україною, Росією та ЄС, які розпочалися напередодні у Брюсселі, затягнулися і були перенесені на наступний день.


  Як повідомив журналістам міністр енергетики РФ Олександр Новак, зустріч продовжиться у четвер, 30 жовтня.

  "Переговори ще не закінчилися. Ми дуже довго обговорювали документи, які повинні бути підготовлені за результатами переговорів, і вони в даний час ще знаходяться в опрацюванні. Ми домовилися продовжити роботу 30 жовтня. Можна сказати, що основні параметри, які ляжуть в основу цих документів , узгоджені, і досягнуті домовленості щодо ціни, за механізмом реструктуризації заборгованості, по передоплаті, за бажанням наших партнерів отримати в листопаді-грудні певні обсяги газу. Зараз йде технічне доопрацювання безпосередньо цих документів, які будуть підписані ", - повідомив Новак.

  Між тим, як повідомило джерело, близьке до переговорного процесу, "є надія на досягнення домовленості на зимовий період".

  У свою чергу, голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що за підсумками переговорів у Брюсселі між Україною, Росією і Євросоюзом в ніч на 30 жовтня підготовлені до підписання три документа. Вн зазначив, що в двосторонньому протоколі будуть прописані фінансові гарантії Єврокомісії, які допоможуть Україні розплатитися за російський газ.
  Попередній матеріал
  Ебола: у США медсестра погрожує вийти із карантину
  Наступний матеріал
  У США розбився винищувач-бомбардувальник