Тігіпко: $15 млрд від МВФ підуть на потреби НБУ та покриття дефіциту бюджету

  15 мільярдів доларів, які Україна розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду, підуть на потреби Нацбанку та покриття дефіциту держбюджету. Про це заявив економічний віце-прем`єр Сергій Тігіпко.

  Платити Росукренерго за рішенням Стокголомського арбітражу із коштів МВФ Україна не буде - заявив урядовець. Нагадаємо, що опозиційний уряд просить  Міжнародний валютний фонд не давати українському уряду грошей, оскільки вони, як побоюється опозиція, можуть бути використані для сплати Росукренерго. Місія МВФ завершила свою роботу минулого тижня - у Києві сторони домовилися про кредит на два з половиною роки, обсягом 14, 9 мільярда доларів. На виконання домовленостей з фондом уряд сьогьдні ухвалив рішення про скорочення дефіциту держбюджету на 17 мільярдів гривень.

  Сергій Тігіпко, віце-прем`єр-міністр України: "Більшість цих грошей піде на валютні резерви НБУ, які до цього часу теж зростали, які до цього дня складали більше 4 місяців експорту, імпорту нашого і  це вже більш-менш нормальний показник. Статті на повернення боргів РосУкренерго я не бачив, чому? Тому що там її просто нема. Тому ці гроші не будуть використані на повернення".

  Віце-прем`єр також прогнозує: Податковий Кодекс можуть ухвалити вже у вересні. Нині до документа пропонується понад 5тисяч поправок.

  Попередній матеріал
  Позачергове засідання РНБО відбудеться завтра
  Наступний матеріал
  Михайла Плетньова відпустили на Батьківщину
  Теги: