eircenter.com

Термін переведення України на передоплату за російський газ перенесено на 10 червня

  Термін переведення України на передоплату за поставки російського газу перенесено з 9 на 10 червня. Про це повідомили в управлінні інформації "Газпрому" за підсумками переговорів у Берліні голови правління ВАТ "Газпром" Олексія Міллера і голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, пише УНІАН.


  "На зустрічі обговорювалося широке коло питань двосторонньої співпраці в газовій сфері. На прохання української сторони крайній термін врегулювання проблем із платежів перенесено на 10 червня у зв'язку з тим, що 9 червня в Україні - вихідний день", - сказано в повідомленні.

  У "Газпромі" відзначили, що загальна заборгованість України за поставлений російський газ становить $4,455 млрд: $1,454 млрд - за листопад-грудень 2013 року і $3 млрд - за квітень-травень 2014 року.

  Зазначається, що згідно з контрактом, через неплатежі було ухвалено рішення перевести "Нафтогаз України" на передоплату з початку червня цього року. 2 червня НАК погасив заборгованість за I квартал 2014 року, перерахувавши $786 млн. У зв'язку з цим переведення на передоплату було відкладено до 9 червня.
  Попередній матеріал
  З КМДА виїжджають останні представники Євромайдану
  Наступний матеріал
  Активісти подарували Нацгвардії автомобіль медичної служби