5.ua

Тенденції з відпливу іноземного капіталу з України зберігаються – Мінекономрозвитку

  Негативні тенденції з відпливу іноземного капіталу з України за підсумками першого кварталу цього року зберігаються.


  Про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Анатолій Максюта на брифінгу в Кабінеті міністрів, повідомляє УНІАН.

  Максюта нагадав, що минулого року відбувався відплив іноземного капіталу з економіки України, й зазначив, що в першому кварталі ці тенденції зберігаються.

  "Ця тенденція зберігається. Зупинити поки не вдається. Але все, що ми робимо, ми робимо для того, щоб гроші залишалися в Україні й приходили в Україну", - сказав Максюта.

  Чиновник зазначив, що багато чинників не сприяли приходу інвесторів, зокрема штучне утримання курсу, але не назвав чітких показників із відпливу інвестицій, оскільки, за його словами, ці дані ще не оприлюднено Національним банком України.

  За даними Держстату, чистий приплив прямих іноземних інвестицій в України в 2013 році становив 2,860 млрд дол., що в два рази менше показника 2012 року в 6,013 млрд дол.

  За оперативними даними НБУ, чистий відплив прямих іноземних інвестицій у першому кварталі цього року становив 543 млн дол., тоді як за аналогічний період минулого року був зафіксований приплив інвестицій обсягом 821 млн дол.
  Попередній матеріал
  Донецька прокуратура відкрила кримінальне впровадження проти бездіяльних міліціянтів
  Наступний матеріал
  США має докази зв'язку чиновників з Москви та сепаратистів на сході України - Керрі
  Теги:
  Loading...