Фото ark.gov.ua

Таджикистан конфіскував підприємство Фірташа

  Суд у столиці Таджикистану Душанбе ухвалив рішення про конфіскацію ЗАТ "Гулістон", головним акціонером якого є український олігарх Дмитро Фірташ.

  Про це журналістам повідомив адвокат Ісхок Табарі, передає УНІАН.

  За словами адвоката, Фірташу у цій компані належать 95% акцій, решта 5% - синові Заїда Саїдова – Хайрулло. Заїд Саїдов – екс-міністр промисловості Таджикистану, який у лютому був засуджений на 26 років тюрми за п'ятьма статтями КК , у тому числі і за економічні злочини.

  ЗАТ "Гулістон" – це швейна фабрика, яка виробляє одяг з бавовняної і джинсової тканини під брендом Winguardia. Підприємство було конфісковане за позовом агентства з боротьби з корупцією та фінансового контролю.

  За словами адвоката, судовий процес відбувався без участі Фірташа і його представників, однак повістку -повідомлення відправляли ​​двічі.

  Нагадаємо, 2 квітня США офіційно пред'явили Фірташу звинувачення у хабарництві.

  Фірташа затримали 12 березня 2014 австрійською поліцією на вимогу ФБР. 14 березня Земельний суд Відня у кримінальних справах присудив Фірташу екстрадиційний арешт. Однак суддя ухвалив рішення про внесення Фірташем 125 млн євро застави. За умови повної сплати назначеної суми, бізнесмена обіцяли випустити з-під варти під зобов‘язання не виїжджати з Австрії.

  21 березня Земельний суд Відня звільнив українського олігарха Дмитра Фірташа, власник Group DF, під заставу в € 125 млн.

  Український олігарх, № 14 в українському рейтингу Forbes, статки - $ 673 млн,  звинувачується у хабарництві та створенні злочинної організації. Під слідством ФБР Фірташ перебуває ще з 2006 року.

  Попередній матеріал
  Знайдено підозрюваних у кривавих безладах 13 березня у Донецьку
  Наступний матеріал
  ФСБ: Заяви Наливайченка про участь російських спецпризначенців у подіях Майдану – голослівні
  Теги:
  Loading...