www.moskal.in.ua

Сєвєродонецький завод "Азот" відновив роботу - глава Луганської ОДА

  Сєвєродонецьке об'єднання "Азот" (Луганська обл.), що входить в холдинг Ostchem Дмитра Фірташа, після майже восьмимісячного простою через бойові дії на Донбасі у вівторок відновило роботу.

  Про це повідомляє прес-служба глави Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля.

  "30 грудня в Сєвєродонецьку відновили роботу цехів із виробництва аміачної, калієвої, натрієвої селітри та азотної кислоти на ПАТ "Сєвєродонецьке об’єднання Азот", - йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, відновлення роботи найбільшого підприємства в місті суттєво покращить економічну ситуацію в регіоні та в самому Сєвєродонецьку, зокрема, сприятиме розвитку сільського господарства.

  У січні 2015 року на підприємстві планують виробити понад 27 тис. тонн аміачної селітри, більше 20 тис. тонн азотної кислоти та майже 1 тис. аміачної води. Аміачна селітра буде відвантажуватися виробникам у мішках, біґ-беґах (контейнерах ємністю 1 тонна), а також насипом у мінераловозах.

  Нагадаємо, 8 травня "Азот" припинив все великотоннажне виробництво через загрозу безпеці співробітникам підприємства у зв'язку з неспокійною обстановкою в регіоні.

  Сєверодонецьке об'єднання "Азот" є одним із провідних підприємств хімічної галузі України і спеціалізується на виробництві азотних мінеральних добрив (аміак, карбамід, аміачна селітра, калієва і натрієва селітра), органічних спиртів і кислот (оцтова кислота, метанол, формалін, спирт полівініловий, смола карбамідоформальдегідна), товарів побутової хімії, виробів із полімерів і полімерних плівок (полімерна продукція, мішки, плівка, побутова хімія), будівельних товарів (грунтовка, шпаклівка, фарба).

  На підприємстві "Азот" працює 7 тис. робітників.

  Попередній матеріал
  Аеропорти "Бориспіль" і "Одеса" працюють у штатному режимі
  Наступний матеріал
  Порошенко передасть армії два гелікоптери зі свого авіапарку

  Сєвєродонецький завод "Азот" лишився без аміаку

  У Сєвєродонецьку відкриється центр для вивчення гуманітарних потреб Луганщини

  Москаль відкриє єдиний на Донбасі аеропорт у Сєвєродонецьку

  26 вантажівок урядової допомоги доставили до Краматорська і Сєвєродонецька