5.ua

Світовий банк ухвалив рішення про виділення для України $500 млн.

  Рада директорів Світового банку прийняла рішення про виділення фінансування у розмірі $ 500 млн. на підтримку програми пріоритетних реформ фінансового сектору в Україні.
  Про це 7 серпня повідомила прес-служба секретаріату Кабінету міністрів.

  Зокрема, зазначено, що це важливе рішення є свідченням підтримки і довіри з боку міжнародних фінансових інститутів до нашої держави та до програми дій Уряду з реформування фінансової сфери.

  "Прийняття цього рішення стало можливим завдяки мобілізації політичної волі Президента, Уряду, більшості народних депутатів України, та ухваленню 31 липня низки важливих реформ шляхом внесення змін до законодавства про Державний бюджет і до Податкового кодексу України", - зазначено у повідомленні Кабміну

  У рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту буде досягнуто зміцнення правових та інституційних основ для підвищення стійкості української банківської системи, її платоспроможності та надійності.

  "Уряд вітає сьогоднішнє рішення Ради директорів Світового банку як черговий важливий крок для відновлення довіри іноземних інвесторів до України, особливо у теперішніх складних умовах російської агресії проти нашої держави, - підкреслено у повідомленні. 

  Довідково. Проект "Перша позика на політику розвитку у фінансовому секторі" передбачає залучення коштів позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку у розмірі $500 млн.
  Попередній матеріал
  Президент анонсував спрощення державної регуляції економіки
  Наступний матеріал
  У Харкові курсанти успішно склали іспит з льотної підготовки
  Loading...