5.ua

Світовий банк прогнозує українській економіці зростання у наступному році

  Українська економіка почне зростати вже наступного року за умови проведення реформ – це прогноз експертів Світового банку. А ось у 2014-му ВВП України падатиме, а інфляція до кінця року може сягнути 15-ти відсотків.

  "Зростання може відновитися вже наступного року і якщо цього року ми очікуємо падіння, то в 2015-му ми очікуємо зростання в 3%. За рахунок підвищення тарифів на газ і за рахунок девальвації, яка вже відбувається, інфляція за результатами цього року може скласти 15%", – запевняє Анастасія Головач, економіст представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові.

  Для проведення реформ в Україні Світовий банк має надати понад три мільярди доларів. Сьогодні керівництво банку проведе переговори щодо першої угоди.

  Директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан повідомив: "Сьогодні ми проведемо офіційні переговори з урядом щодо угоди про теплопостачання на понад 380 мільйонів доларів. За наступних два тижні ми сподіваємось провести переговори про ще два проекти – один на 350 мільйонів доларів на поліпшення водопостачання та водовідведення та ще 300 мільйонів на модернізацію системи соціального захисту".

  Попередній матеріал
  У Донецьку затримали ще одного ватажка сепаратистів
  Наступний матеріал
  У Харків прибули представники ОБСЄ зі спостереження за виборами
  Теги:
  Loading...