Світовий банк погіршив прогноз для України

  Світовий банк погіршив річний прогноз інфляції в Україні до 17-ти цілих двох десятих відсотка. При цьому решту макроекономічних показникІв лишили без змін.
  Отже згідно з розрахунками Світвого банку, номінальний ВВП України  зросте на 5 з половиною відсотків і становитиме 914 з половиною мільярдів гривень. Екпорт зросте на 4 і 7 десятих відсотка ВВП, водночас доля іморту збільшиться майже на 11 відсотків. Що ж до державного боргу, цього року у порівнянні з минулим, він має скоротитися на один відсоток  - до 11-ти і двох десятих ВВП.

  Нагадаємо, попередній прогноз української інфляції від Світового банку становив 13 і 8 десятих, тобто майже на три з половиною відсотка менше, ніж очікують тепер. В бюджеті ж інфляція закладена на рівні 9,6%.

  Руслан Піонтківський, економіст Світового банку: "Середньорічна інфляція буде більшою ніж  по кінцю періоду. Зараз березень до березня становить 26%. На кінець року вона буде 17,2. Можливо за три місяці почнеться спад".

  Мартін Райзер, старший економіст представництва СБ в Україні, Білорусі та Молдові: "Серед основних наших рекомендацій - при перегляді Бюджету принаймні не змінювати видаткову частину.  Окрім того, ми б рекомендували уряду суттєво скоротити соціальні видатки, аби зрівняти зростання попиту та платоспроможності населення з виробництвом".
  Попередній матеріал
  Чинний президент Чорногорії перемагає на виборах
  Наступний матеріал
  Відсьогодні цінові надбавки на продукти обмежено 10%
  Теги:
  Loading...