Субвенції на ЖКГ перерозподілять з тимчасово окупованих територій Донбасу на інші регіони

  Уряд на своєму засіданні затвердив Постанову, розроблену Мінрегіонбудом, щодо питань  2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах.


  Про це 5 листопада повідомив "Урядовий портал"

  Згідно з постановою, кошти субвенції у розмірі 1,3 млрд. грн., що були передбачені на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплопостачання населенню тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, будуть розподілені між іншими регіонами держави для використання їх у повному обсязі. Розподіл субвенції буде здійснено в розмірі фактичної суми заборгованості з різниці в тарифах, яка утвориться протягом ІІ півріччя 2014 року у регіонах з урахуванням заборгованості зі сплати штрафних санкцій (пені), які нараховані відповідно до судових рішень.

  Також буде перерозподілено між регіонами субвенцію у 433 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення.

  Зміни розроблені в межах затверджених бюджетних асигнувань і здійснюються з метою забезпечення сталого функціонування паливно-енергетичного комплексу України та проходження опалювального періоду 2014/2015 років.
  Попередній матеріал
  Внаслідок вибуху у Донецьку загинули двоє дітей - СКМ
  Наступний матеріал
  ЦВК прийняла протоколи від передостанньої окружної комісії