Фото blogs.e-rockford.com

США виділять 2,5 млн доларів на повернення викрадених та вивезених за межі України активів

  США виділять 2,5 мільйонів доларів на повернення викрадених та вивезених за межі України колишніми високопосадовцями-коруцпціонерами активів.


  Про це заявив під час зустрічі з виконувачем обов’язків Генерального прокурора Олегом Махніцькиим та Міністром юстиції Павлом Петренком на Українському Форумі з питань повернення активів у Лондоні Генеральний прокурор США Ерік Холдер, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  Генеральна прокуратура України найближчим часом створить спеціальний слідчий підрозділ для боротьби з корупцією у вищих ешелонах влади, одночасно з тим, як Міністерство юстиції України створить окремий департамент для повернення викрадених коштів.

  За словами очільника Генеральної прокуратури, реорганізація у відомстві торкнеться усіх слідчих підрозділів. Метою цього, як наголосив Олег Махніцький, є не тільки боротьба з корупційними явищами минулого, але й також запобігання подібним кримінальним правопорушенням у майбутньому.

  Як заявив під час зустрічі Генеральний прокурор США, у Вашингтоні підтримують активізацію боротьби з корупцією в Україні. З цією метою буде виділено 2,5 млн. дол. тільки на технічну допомогу для повернення активів, викрадених колишніми високопосадовцями-коруцпціонерами.

  Генеральний прокурор Сполучених Штатів Америки Ерік Холдер також запросив Олега Махніцького та Павла Петренка відвідати Вашингтон з робочим візитом для активізації співпраці у сфері боротьби з корупцією.

  В роботі Українського Форуму з питань повернення активів беруть участь представники 35 юрисдикцій світу, які готові співпрацювати з Україною у вирішенні питання про повернення викрадених коштів. Росія офіційно участі у Форумі не бере.

  Попередній матеріал
  Сепаратисти в Луганську: хроніка дня
  Наступний матеріал
  Зниклий журналіст Сергій Шаповал – живий