Фото agrifoodforum.com

США, Франція і Німеччина готові допомогти Україні у розвитку АПК

  Посли Німеччини, Франції та США заявили, що ці країни готові допомогти Україні розвивати свій агропромисловий комплекс.

  "Україна змушена захищати себе від багатьох зовнішніх загроз , вона зіткнулася з тим , що залишена колишнім керівництвом. Головним пріоритетом для неї стало видалення ракової пухлини корупції, яка проникла в усі сфери життя", - сказав німецький посол Крістоф Вайль в ході зустрічі з міністром аграрної політики і продовольства Ігорем Швайкою у вівторок в Києві, передає "Интерфакс-Украина".

  "Я також упевнений, що іноземні інвестиції в Україну сильно виростуть. Україна на своєму шляху з ЗВТ з ЄС робить правильні кроки і розвиток сільського господарства є саме таким позитивним кроком", - сказав посол Німеччини, відмітивши, що німецькі компанії готові допомагати Україні в залученні тих величезних ресурсів, якими володіє країна.

  "50 компаній готові допомагати і сільськогосподарськими хімікатами, та машинобудівної продукцією в різних галузях. Всі ці компанії знають український ринок , потреби цього ринку, і вони готові залишитися тут і розширювати свою роботу", - підкреслив німецький Вайль.

  У той же час, посол США Джефрі Пайятт, який теж був присутній на зустрічі, Пайетт зазначив, що його країна теж є партнером України в цьому напрямку.

  "США готові допомагати, якщо ви будете вибирати правильні стратегії. Ми підтримуватимемо ваші зусилля з розвитку демократії в країні, це буде стимулювати і внутрішні і зовнішні інвестиції", - сказав американський посол.
  Посол Франції Ален Ремі теж заявив про готовність допомогти Україні у розвитку аграрного сектора. Зокрема, за його словами, Франція готова допомогти з експертизою ключових питань у сфері ринку землі, в фітосанітарних питаннях, а також ряді інших напрямків.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада проведе закрите засідання за участю силовиків
  Наступний матеріал
  Верховна Рада визначила правила життя на окупованій території