de.com.ua

Слов'янська ТЕС через блокаду перейшла в аварійний режим

  На Слов'янській ТЕС запасів палива вистачить лише на кілька тижнів, заявляють на підприємстві

  Слов'янська ТЕС через блокаду залізничних перевезень вимушено перейшла на аварійний режим. На підприємстві запевняють, якщо не поновляться постачання вугілля з тимчасово окупованих територій, запаси палива завершаться вже через кілька тижнів, передає видання "Сегодня".

  Енергетики стверджують, в економному режимі палива вистачить тільки до кінця лютого.

  "2 лютого в першій годині ночі був відключений від мережі блок 800. Станція перейшла працювати на стару чергу - це аварійний режим для опалення Миколаївки і самої станції. Після закінчення запасів вугілля на складі настане розмерзання станції і міста", - розповів керівник департаменту Слов'янської ТЕС Олександр Бездольний.

  За словами директора енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН Валентина Землянського, в разі повного блокування вугілля з ОРДЛО, запасу міцності української енергетики вистачить не більше ніж на місяць.

  Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш заявив, що можливе блокування переміщення вантажів з вугіллям з окупованих районів Донбасу може привести до відключення електроенергії по всій території України.

  Попередній матеріал
  Води в Авдіївці залишилося на 3-4 дні – очільник міської ВЦА
  Наступний матеріал
  "Цивільне населення й далі страждає": Бойовики обстріляли електриків в Авдіївці
  Теги:
  Loading...