5.ua

Слов'янську ТЕЦ, розгромлену терористами, відновлять за 400 млн. грн.

  Міністерство енергетики і вугільної промисловості оцінює відновлення пошкодженої в результаті терористичних актів у Донецькій області теплоелектростанції у місті Слов’янськ у 400 млн грн.

  Про це на прес-конференції в Києві повідомив журналістам міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Продан. «Загальні витрати, які потрібно скерувати на відновлення Слов’янської ТЕС, становлять близько 400 млн грн», – сказав він.

  Також міністр повідомив, що джерелом фінансування відновних робіт стануть кошти «Енергоринку», які будуть враховані у тарифі на відпуск електроенергії станцією. При цьому він додав, що загальний тариф на електроенергію не зміниться.

  За словами Продана, відновні роботи можуть тривати аж до наступного року, а озвучена сума потребує додаткових уточнень. «Пошкоджено трансформатор, який фактично забезпечує видачу потужностей Слов’янської станції. Його не відновити до зимового періоду. Тому будуть проблеми з роботою цієї станції. Швидше за все, до початку наступного року станція не працюватиме», – сказав міністр. «З погляду енергозабезпечення цього регіону особливих проблем немає. У нас є відповідні потужності, які забезпечуватимуть електропостачання цього регіону», – підкреслив Продан.

  Також він повідомив, що за час бойових дій у Донецькій і Луганській областях пошкоджено 148 ліній електропередач і 37 підстанцій. За словами міністра, у першу чергу упродовж двох днів буде відновлено енергопостачання відповідальним споживачам першої категорії, для споживачів другої категорії – упродовж 10 днів. «Використовуватимуться тимчасові схеми електропостачання, і у разі неможливості підведення постійної напруги використовуватимуться дизель-генератори», – сказав ПроданП

  Попередній матеріал
  Невідомі нападникі закидали димовими шашками приміщення нічного клубу у Києві
  Наступний матеріал
  Пілоти 56 вертолітного загону виконали перевірку з бойового застосування у Ліберії
  Loading...