Фото i-g-t.org

Швейцарія надала Україні 20 млн франків технічної допомоги - НБУ

  Уряд Швейцарії надав Україні фінансову допомогу у розмірі 20 млн. швейцарських франків у рамках підтримки ініціатив українського уряду з реформування економіки і готовий до подальшого збільшення технічної допомоги.


  Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

  В рамках Щорічних зборів Ради керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку голова НБУ Степан Кубів зустрівся з главою делегації Швейцарії Беатрисою Мазер-Маллор і взяв участь у робочій зустрічі глав делегацій Групи країн – членів ЄБРР на чолі зі Швейцарією, до якої входить Україна.

  Беатриса Мазер-Маллор запевнила представників української делегації в політичній підтримці українських урядових ініціатив щодо реформ у фінансовому та інших секторах економіки України та у фінансовій – шляхом надання нашій державі допомоги в розмірі 20 млн. швейцарських франків. Також вона повідомила про подальше розширення технічної допомоги і додаткове використання фінансових ресурсів, що спрямовуватимуться на розвиток аграрного та енергетичного секторів, малого й середнього бізнесу України.

  За словами Беатриси Мазер-Маллор, Швейцарія в рамках співробітництва за програмою Stolen Assets Recovery (STAR) і надалі вживатиме заходів щодо недопущення вивезення з України та забезпечення повернення в країну незаконно привласнених українських активів.

  Разом з тим швейцарська сторона запропонувала створити донорський (трастовий) фонд в рамках активної співпраці зі стратегічними партнерами та підтримки ЄБРР економічних реформ в Україні.
  Попередній матеріал
  Врегулювання ситуації в Україні можливе лише в Женевському форматі - Яценюк
  Наступний матеріал
  Біженців з Криму та Сходу поселили у Межигір’ї