Швейцарія готова інвестувати в інфраструктуру Євро-2012

  Швейцарія готова будувати в Україні футбольну арену до Євро-2012. Водночас швейцарські інвестори планують вкладати гроші і у розвиток готельного бізнесу, страховий ринок та аграрний сектор.
  Одна з компаній вже цього року побудує на Волині завод з виробництва соусів і кетчупів, вартістю 40 мільйонів доларів. Загалом, за розмірами інвестицій в Україну, Швейцарія посідає сьоме місце, а товарообіг між країнами торік становив один мільярд 207 мільйонів доларів. Європейці зауважують, що на їх батьківщині займатися бізнесом значно легше, ніж в Україні.

  Жак Паш, Гендиректор Організації економічного розвитку Західної Швейцарії: "Ми найвідкритіша країна і у нас немає проблем з інтеграцією громадян, незалежно з якої вони країни. (...) Можна розраховувати на підтримку органів влади. Адже вони позитивно ставляться до підприємців, які створюють робочі місця, втілюють новітні технології приносять прибутки".

  Георг Цублер, Надзвичайний і повноважений посол Швейцарії в Україні: "Ми зацікавлені у будівництві стадіону у Львові, але нас поки не запрошують. Як тільки оголосять тендер, ми будемо брати у ньому участь".
  Попередній матеріал
  Майже половину з перевірених атракціонів закрили у Запорізькій області
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Теги: