Шлапак: До бюджету можна залучити не 20, а 30-40 млрд

  Не двадцять, а тридцять, чи навіть сорок додаткових мільярдів гривень можна залучити до зміненого бюджету 2008 року. Таку позицію Президента озвучив заступник глави Секретаріату - Олександр Шлапак, коментуючи сьогоднішні заяви Прем`єр-міністра.
  Залучені кошти, за словами чиновника, необхідно витратити перш за все на захист найбідніших верств населення. Олександр Шлапак закликав урядовців якнайшвидше внести поправки до бюджету на розгляд парламенту. Адже всі визначені законом для цього терміни сплили ще 1-го березня. А до 1 червня уряд мав внести проект бюджету вже на наступний рік. За інформацією заступника глави Секретаріату, подання нового бюджету-2008 до Ради може відбутися вже наступної середи.

  Олександр Шлапак, заступник глави Секретаріату Президента: "Питання не тільки в тому, що з`являються додаткові доходи поділити які повинен не уряд у себе в кабінеті, а може тільки парламент відповідно до українського законодавства. Але є ще й обов`язки. В першу чергу мова йде про захист найбідніших верств населення через систему прожитковго мінімуму. А прожитковий мінімум піднімається рішенням про бюджет. На це доведеться потратити чималеньку суму. За нашими підрахунками вже зараз ця сума сягне 80 млрд. грн."
  Попередній матеріал
  Китай увічнить пам`ять майже 70 тисяч загиблих від землетрусу
  Наступний матеріал
  Майже половину з перевірених атракціонів закрили у Запорізькій області
  Теги: