5.ua

Середній розмір пенсій в Україні зріс до 1561 грн.

  З початку року в Україні не допущено зменшення розміру пенсій жодній категорії пенсіонерів. Станом на 1 липня ц.р. середній розмір пенсій зріс до 1560 грн. 98 коп., що на 34,89 грн. більше, ніж півроку тому.

  Про це йшлося 8 липня ц.р. на нараді у Пенсійному фонді, повідомляє "Урядовий кур'єр".

  За оперативними даними Пенсійного фонду, загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати становила 124,9 млрд. грн., що на 0,4 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

  З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм надійшло 41,9 млрд. грн., що відповідає плановим показникам на цей період. Для покриття тимчасових касових розривів, пов’язаних із виплатою пенсій, з державного бюджету залучались позики, суми яких, надані протягом першого півріччя нинішнього року, повернуто в повному обсязі.

  Повідомляється, що протягом першого півріччя 2014 року органи Пенсійного фонду України призначили пенсії 272 тис. громадян, у тому числі 6,04 тис. пенсій – особам із числа військовослужбовців.

  294 тис.працюючих пенсіонерів проведено перерахунки пенсій з урахуванням страхового стажу або стажу тазаробітної плати, набутих після призначення (попереднього перерахунку) пенсій.

  Попередній матеріал
  Міліціонери Вінничини повернулися додому з зони АТО
  Наступний матеріал
  Родичі героїв Небесної сотні вимагають для загиблих спеціального звання
  Теги:
  Loading...