Семенюк-Самсоненко називає повідомлення про приватизацію ОПЗ - неправдивим

  До 12 травня Фонд державного майна прийматиме заявки на конкурс з продажу контрольного пакета акцій Одеського припортового заводу. Сам конкурс має відбутися 20-го травня. Його проведуть у Великому залі Кабінету міністрів . Про це повідомляють "Відомості приватизації".
  Керівник Фонду держмайна - за версією Президента - Валентина Семенюк-Самсоненко - називає це повідомлення неправдивим. Про це вона заявила в інтерв`ю 5му каналу.

  Валентина Семенюк-Самсоненко: "Газета, яка вийшла в середу, де чітко вказано на наказ Фонду державного майна щодо приватизації з ссилкою на Указ Президента. Тому зараз те, що видано газету, яка ніколи не виходила у Фонду держмайна 2 рази на неділю. Тепер ми прораховуємо і направимо додаткову інформацію правоохоронних органах суму нанесених державі збитків. Ну і, звичайно, саме головне, що не може сьогодні бути такий випадок такої газети, тим більше, що треба з`ясувати, яким тиражем вона вийшла, бо малий тираж - це означає, що для вузького кола тих, хто зацікавлений в якомогому тому, щоб менше було потенційних інтересантів. І я думаю, що правоохоронні органи якраз допоможуть сьогодні розібратися в цій ситуації".
  Попередній матеріал
  На 103 році пішов з життя Альберт Гофман, винахідник ЛСД
  Наступний матеріал
  В Україні - День жалоби за загиблими у катастрофах "Нафтогазу-67" та МІ-8
  Теги:
  Loading...