fxteam.ru

S&P покращило прогноз рейтингів України

  Рейтингове агентство Standard & Poor's Ratings Services поліпшило сьогодні прогноз суверенних довгострокових кредитних рейтингів України за зобов'язаннями в іноземних і внутрішній валютах до "стабільного" з попереднього "негативного".


  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Водночас самі ці рейтинги, як і аналогічні короткострокові рейтинги, залишені на попередніх рівнях без змін, сказано в повідомленні агентства.

  Його аналітики вважають, що надання Україні коштів за програмою Міжнародного валютного фонду в повному обсязі і пов'язані з цим багатосторонні запозичення мають дати Україні змогу протягом наступного року забезпечити свої потреби в зовнішньому фінансуванні. Новий уряд прем'єр-міністра Арсенія Яценюка агентство вважає стабільним і відносно одностайним, що дало змогу поліпшити прогноз.

  Водночас, згідно із прес-релізом, у Standard & Poor's усе ж бачать значну ймовірність того, що програма МВФ може бути зірвана через геополітичні ризики і важку рецесію, що чинить тиск на макроекономічні очікування цієї програми. Існує ризик, що відданість цій програмі майбутнього уряду може почати зменшуватися через поглиблення рецесії і зростання невдоволення народу. Це стало причиною підтвердження нинішнього суверенного довгострокового кредитного рейтингу України за зобов'язаннями в іноземній валюті на рівні CCC, повідомляє агентство.

  При попередньому перегляді рейтингів України наприкінці січня воно знизило ці рейтинги на один крок і погіршило прогноз сі стабільного до негативного, посилаючись на «ескалацію політичної нестабільності».
  Попередній матеріал
  Селезньов розповів, як в Україну з території Російської Федерації завозили міномети
  Наступний матеріал
  На київському вокзалі шукають вибухівку
  Теги:
  Loading...