5.ua

Прикордонна авіація видворила риболовецьке турецьке судно

  На ділянці відповідальності Південного регіонального управління Державної прикордонної служби (ДПСУ) було виявлено турецьке риболовецьке судно, яке займалося незаконним виловом риби.
  Про це прикордонники повідомили 14 травня.

  Як зазначено у повідомленні, про те, що в напрямку виключної (морської) економічної зони України з сітками для вилову камбали та сухою кригою на борту вирушило турецьке  судно, прикордонники дізналися заздалегідь. Тому, з метою обстеження визначених районів та виявлення імовірного порушника, на даний напрямок направили патрульний літак Одеської авіаційної ескадрильї.

  "Екіпаж помітив шхуну ZOR, яка увійшла в економзону України та займалась браконьєрським промислом. Побачивши прикордонний літак, рибалки-іноземці кинулися витягувати знаряддя лову та втікати. У супроводі прикордонної авіації порушники залишили межі українських вод. Про втікачів співробітники Держприкордонслужби повідомили до Чорноморського форуму міжнародного прикордонного співробітництва", - зазначили у ДПСУ.

  Нагадаємо, що менше місяця тому, під час патрулювання акваторії Чорного моря прикордонним літаком, приблизно в тому самому районі, було виявлено іншу турецьку рибопромислову шхуну. З борту судна, яке було видалене за межи України під супроводом літака, так само проводився промисел камбали-калкана.
  Попередній матеріал
  Колумбійські повстанці випустили реп-відео
  Наступний матеріал
  На круглий стіл з питань регіональної політики запросили Ахметова - Сенченко