rbc.ua

Розенко розповів, хто винний в катастрофі із соцвиплатами на Донбасі

  За словами віце-прем’єр-міністра України, виплати жителям окупованої території можуть відновитися тільки за умови повного очищення від терористів

  Україна не може відновити виплати пенсій та соціальних допомог на окуповані території через невиконання Мінських угод Російською Федерацією і підконтрольними їй бойовиками так званих "ЛНР" і "ДНР", заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко. Про це інформує Урядовий портал.

  "Мінські угоди сьогодні не виконуються з боку Росії і терористів. Вони не хочуть навіть припиняти вогонь. Терористи і російські війська, які захопили частину нашої території, позбавили нас можливості виплачувати українські пенсії, соцдопомоги тощо на захоплених ними територіях. Це повністю їхня відповідальність за ті катастрофічні соціальні проблеми і гуманітарну кризу, яка сьогодні є на окупованих територіях", – сказав Розенко.

  За його словами, українські громадяни, які залишились на непідконтрольних Україні територіях, мають право на пенсійне забезпечення, але виплати можуть відновитися тільки за умови повного очищення від терористів територій Донбасу.

  "Коли ми очистимо окуповані території від російських військ і підконтрольних Росії бойовиків, люди отримають всі свої виплати в повному обсязі. Сьогодні ми маємо можливість виплачувати пенсії і соціальні допомоги лише тим людям, які переїжджають на постійне місце проживання на підконтрольну українській владі територію", – додав він.

  Раніше, Павло Розенко розповів, за яких умов Київ погодиться відновити соцвиплати мешканцям окупованих нині територій.

  Попередній матеріал
  Facebook має намір створювати власні шоу та серіали – WSJ
  Наступний матеріал
  У Обами прокоментували звинувачення Трампа щодо прослухування розмов
  Loading...

  Розенко: Академію меднаук не скоротять, а зарплати – піднімуть

  Не бачу ніяких мотивів для підняття цін на газ і ЖКГ - Розенко

  Віце-прем'єр повідомив, коли чекати на підвищення пенсій