chdnews.com.ua

Російський суд заарештував бізнес Тарути

  Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута заявляє про арешт свого бізнесу Басманним районним судом Москви.


  Про це він повідомив в інтерв'ю телепрограмі "Перша шпальта", передають "Українські новини".

  "Мого бізнесу вже немає, він арештований, його забрали, тому це розплата... Це не терористи, терористи захопили офіс, терористи захопили будинок, терористи зруйнували офіс у Маріуполі. А активи, на які накладено арешт, активи, які перебувають і тут, в Україні, і за межами України, за рішенням Басманного суду, найсправедливішого суду на світі, - ці активи сьогодні арештовані", - сказав він.

  Тарута зазначив, що зважаючи на те, що контрольний пакет компанії "Індустріальний союз Донбасу" належить російським акціонерам, ця процедура відбулася досить легко.

  ІСД спеціалізується на виробництві й реалізації металопродукції, контролюючи Алчевський (Луганська область) і Дніпровський (Дніпропетровська область) металургійні комбінати, Дніпропетровський трубний завод, Алчевський коксохімічний завод (Луганська область), а також металургійні комбінати ISD Dunaferr, ISD Huta Czestochowa й інші активи.
  Попередній матеріал
  Під час голосування 16 вересня втручань у роботу системи "Рада" не виявлено
  Наступний матеріал
  "Лукойл" продає АЗС в Україні
  Теги:
  Loading...