Росія не переводитиме Україну на передоплату за газ ще тиждень - Міллер

  Росія перенесла введення системи передоплати за газ для України до 10.00 за московським часом 16 червня. Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер за підсумками зустрічі з єврокомісаром з енергетики Гюнтером Еттінгером, передає


  "Двосторонні консультації Єврокомісії та російської делегації пройшли в Брюсселі. Російська сторона зробила крок назустріч для продовження конструктивних переговорів. Режим передоплати не буде вводитися завтра (у середу) в 10 ранку, його введення перенесено на наступний понеділок (16 червня) о 10 ранку", - заявив він.

  Міллер зазначив, що "відповідні розпорядження вже передані у"Газпром".

  Також він додав, що російська сторона "розраховує на конструктивні переговори" у середу з українською делегацією і Єврокомісією.

  Як повідомляється, нічні консультації російської делегації на чолі з міністром енергетики РФ Олександром Новаком і главою "Газпрому" Олексієм Міллером з єврокомісаром з енергетики Гюнтером Еттінгером тривали більше 2,5 годин.

  П'ятий раунд тристоронніх переговорів щодо газу між Росією, Україною і ЄС поновиться 11 червня о 09.30 за брюссельським часом, їм передуватимуть двосторонні консультації Єврокомісії з Росією та Україною.

  За попередньою інформацією, у програмі переговорів - обговорення погашення української заборгованості, цін і транзиту.
  Попередній матеріал
  В інтернеті з'явилося відео поховання бойовиків у Слов'янську вздовж дороги
  Наступний матеріал
  У горлівській виправній колонії горіла школа