5.ua

Рада ухвалила законопроект, який дозволить українській продукції вийти на 100 світових ринків

  Парламент розглянув та прийняв урядовий законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин", який є важливим для українських сільгоспвиробників.

  Про це 14 серпня повідомила прес-служба Мінагрополітики.
  "Цей законопроект надзвичайно важливий для українських аграріїв, його можна назвати епохальним, адже тричі протягом останніх трьох років він подавався на розгляд Верховної Ради України, як одна із обов’язкових умов, висунутих інспекторами ЄС, – повідомив віце-прем'єр Ігор Швайка. – Сьогодні народні обранці 233 голосами надали аграріям максимальний поштовх до розвитку. Прийняття цього документу відкриває для української продукції не тільки ринки ЄС".

  Зокрема, завдяки прийнятому Закону стає зрозумілим та прозорим контроль епізоотичної ситуації у державі, він дозволить простежити виробництво та реалізацію харчових продуктів тваринного походження, а також забезпечить конкурентоспроможність тваринницької продукції на європейських та світових ринках.

  Ігор Швайка додав, що європейська сертифікація визнається ще 100 країнами світу, і всі вони – потенційні покупці продукції українських аграріїв. У тому числі і Китай, і ПАР, і країни Близького Сходу.
  Попередній матеріал
  В Донецьку обстріляли супермаркет і автостоянку
  Наступний матеріал
  З полону терористів звільнили 13 українських бійців
  Loading...