5.ua

Рада не підтримала чотири економічні законопроекти

  Верховна Рада України не підтримала чотири економічні законопроекти.


  Депутати не підтримали в першому читанні урядовий проект закону про метрологію та метрологічну діяльність (№4583). За цей законопроект проголосували 208 народних депутатів із 333-х, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє УНІАН.

  Водночас 228 депутатів проголосували за направлення цього проекту до профільного комітету для підготовки на повторне перше читання.

  Також депутати не підтримали урядовий проект закону про стандартизацію (№4585). За нього у першому читанні проголосував 221 народний депутат із 331-го, зареєстрованого у сесійній залі.

  Крім того, парламент не прийняв проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сталого використання земель сільськогосподарського призначення (№3316). За законопроект проголосували 215 народних депутатів із 334-х, зареєстрованих у сесійній залі.

  Депутати також не підтримали у першому читанні проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення зайнятості сільського населення та утримання соціальної сфери села) (№2450). За це рішення проголосували лише 155 народних депутатів із 328-ми, зареєстрованих у сесійній залі.
  Попередній матеріал
  Путін хоче направити в Крим $3 млрд, які мали потратити на будівництво порту та моста в РФ
  Наступний матеріал
  Військовим не потрібні додаткові повноваження для виконання свого обов’язку - Коваль